шаблоны joomla образование

Тиждень психології

Performans-тренінг у вигляді маніпуляції студентами - це було класно та дуже круто, були доволі амбівалентні почуття: або виграємо грубо кажучи (і відчуваємо посмішку, радість та задоволення від зробленої роботи ) або програємо ( і відчуваємо розчарування). І Як ви думаєте, нам все вдалось. Ми змогли та зробили це! Дуже вдячні нашим студентам за активну участь та те"що Ви ішли, не зупинялись ішли до нашої мети, були зосереджені на собі та своїх відчуттях..." Наш Performans - це незабутні враження, надзвичайно цікавий досвід та класна взаємодія тренерів) ??


 

 

 


«Психолог майбутнього»

У конкурсі учнівських творчих робіт «Психолог майбутнього» взяли участь 62 старшокласники загальноосвітніх шкіл Рівненщини, подано 73 роботи, з них

  • у номінації «Есе» - 47 робіт
  • у номінації «Фото» - 16 робіт
  • у номінації «Рисунок» - 10 робіт.

Наукове керівництво творчими проектами учасників конкурсу опікувалися 40 практичних психологів.

Найбільшу активність проявили практичні психологи та учні м.Кузнецовська (Кузнецовська ЗОШ № 2, 3, 5 та Кузнецовської гімназії), Кам ′янського НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ», Кисорицької ЗОШ І-ІІІ ст., смт. Сарни (Сарненський районний ліцей «Лідер», Сарненська ЗОШ № 2).

Переможці

Номінація «Есе»

І місце Корнєєв Петро

ІІ місце Цицюра Вікторія, Остапчук Діана

ІІІ місце Гапонова Євгенія, Кулакевич Поліна, Бричка Тетяна

 

Номінація «Фото»

І місце Пуха Микола

ІІ місце Котяш Іванна

ІІІ місце Грицюк Вікторія

 

Номінація «Рисунок»

І місце Ярощук Христина

ІІ місце Мельник Катерина

 

Гран-прі конкурсу

Охмак Катерина (есе, фото, рисунок)

 

Журі конкурсу

Павелків Віталій Романович
Ставицька Олена Григорівна
Борейчук Ірина Олегівна
Главінська Олена Дмитрівна
Демчук Олена Олександрівна
Савуляк Вікторія Орестівна
Хупавцева Наталія Олександрівна

 

10 жовтня 2016 року в актовій залі РДГУ відбулося представлення першого курсу психолого-природничого факультету. Першокурсники дивували нас своїми талантами, оригінальністю та почуттям гумору. Лунали українські та зарубіжні пісні. Першокурсники зачаровували публіку романтичним вальсом та запалювали сучасними танцями. І, звичайно, неможливо не відмітити команду КВК «Хромосома 26» психолого-природничого факультету, учасники якої подарували нам хороший настрій та посмішку. Дякуємо також ведучим , які показали себе з кращих сторін: вдало проводили концерт, співали, танцювали та брали участь у КВК.

Першокурсники, зі вступом! Успіхів!
Студентська Рада РДГУ

 


У переддень свята (Дня працівників освіти) - на кафедрі загальної психології та психодіагностики психолого-природничого факультету РДГУ, 30.09.2016 р.

В.Романюк (доцент кафедри загальної психології та психодіагностики)


27 вересня працівниками наукової бібліотеки РДГУ було проведено інформаційну зустріч з викладачами кафедри загальної психології та психодіагностики. Під час якої було представлення можливостей використання ресурсів сайту наукової бібліотеки. Фахівці бібліотеки запропонували допомогу викладачам у використанні повнотекстової бази даних нормативно-правових документів «Консультант».


Психологічний фестиваль на озері Світязь.

Психологічний фестиваль на озері Світязь, залишив мегапозитивні враження та додав нові сили на шляху до обраної мети!

Три чудових дня, проведені в оточенні людей, що дають поштовх до розвитку, що мотивують ставати кращим.

30 прослуханих годин, що наповнюють тебе новою інформацією та дають змогу глибше пізнати себе.

Даний фестиваль – це безцінна можливість для самовдосконалення, професійного розвитку і просто чудово проведеного часу у колі приємних людей. Це нові знайомства, душевний спокій і свіже повітря. Це те місце – куди хочеться повертатися знову.

Тому, якщо ви ще сумніваєтесь чи варто поїхати на фестиваль наступного року – то забудьте про це і без сумнівів їдьте. Ви не пошкодуєте, а лише «закохаєтесь» у психологію ще міцніше. Для усіх майбутніх психологів – рекомендовано і необхідно відвідати!

Петровська Анна (П-23)


 


Переможці конкурсу творчих робіт
«Психолог майбутнього »
19 травня 2016 року

Номінація «Есе»

1 місце:
Максимов Микола
, учень 10 класу Рівненської ЗОШ № 8
/Ознайомитись з роботою/

2 місце:
Софія Данильчук, учениця 11 класу Рівненської української гімназії
/Ознайомитись з роботою/
Боярчук Вікторія, учениця 10 класу Здолбунівської ЗОШ № 4
/Ознайомитись з роботою/

3 місце:
Стукало Ангеліна, учениця 11 класу Біленського НВК
/Ознайомитись з роботою/
Сидорець Світлана, учениця 10 класу КЗ «Бугринський НВК»
/Ознайомитись з роботою/
Черняк Марина, учениця 10 класу Берестівського НВК
/Ознайомитись з роботою/

Номінація «Рисунок»

1 місце - Денисюк Софія, учениця 10 класу Рокитнівського НВК

2 місце - Котяй Ірина, учениця 10 класу Сарненського ліцею «Лідер»

3 місце - Дубатовка Павло, учень10 класу Висоцької ЗОШ

Номінація «Фото»

1 місце - Орлова Тетяна, учениця 10 класу Костопільскої ЗОШ

2 місце - Трофімчук Антон, учень 10 класу Рівненської української гімназії

3 місце - Мілютіна Лідія, учениця 10 класу Берестівського НВК

Гран-прі конкурсу

Потер Олександр, учень 10 класу Дубровицького НВК «Ліцей - школа»

Друзенко Вероніка, учениця 10 класу КЗ «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ст.»Рівненський обласний ліцей-інтернат»

Журавльов Іван, Тригубець Дарина, учні 10 класу Рівненської української гімназії


19.05.2016 на психолого-природничому факультеті Рівненського державного гуманітарного університету відбулась презентація конкурсу учнівських робіт на тему "Психолог майбутнього". Конкурс визначав переможців за трьома номінаціями: психологічне ессе, малюнок та фотографія. У складі комісії були наші викладачі: Ставицька О.Г., Борейчук І.О., Савуляк В.О., Демчук О.О. Також, учні шкіл, побувавши у нас у гостях, мали можливість дізнатись більше про матеріально-технічну базу факультету та заходи позанавчального життя студентів.

З вітальним словом виступив декан психолого-природничого факультету кандидат психологічних наук, доцент Павелків В.Р., наголосивши на посиленні прикладного навчання психологів майбутнього. Також учні та психологи шкіл мали змогу бути присутніми на майстер-класах кандидата психологічних наук, доцента кафедри загальної психології та психодіагностики Ставицької О.Г – «Арт-терапевтичні технології у роботі психолога» та викладача кафедри загальної психології та психодіагностики Борейчук І.О. – «Фототерапія як форма самопізнання». Особлива подяка завідувачу Центру практичної психології та соціальної роботи РОІППО Мельник Ю.В. за натхнення до своєї професії!!!

Студенти групи П-31 проявили активність: допомогли учням «доторкнутись трошки до психології», ознайомили із структурою навчання та поділились власним досвідом, який набули за 3 роки. Була проведена екскурсія по навчальних аудиторіях, лаболаторіях, де наші студенти-психологи навчаються та здобувають досвід. Інформація учням була дуже цікавою та корисною, оскільки вони планують поступати саме до нас . Дякуємо усім учням за їхню участь в конкурсі, активність та організаторам за проведення.

Мар'яна Коцовська (П-31)


 

19 квітня 2016 року до Тижня психології був підготовлений та проведений майстер-клас на тему: «Секрети тренерської майстерності». Працювала команда із 5 тренерів, випускники проекту «Як стати тренером: шлях від задуму до результату» під керівництвом кандидата психологічних наук, доцента кафедри загальної психології та психодіагностики, бізнес-тренера, коуча Главінської Олени Дмитрівни.

Мета майстер-класу: поділитися власним досвідом, напрацюваннями та секретами тренерської майстерності. Учасники практично вдосконалили знання та отримали навички, нові тренерські інструменти по складових професійної компетентності:

– комунікативність;

– професійність;

– емоційний інтелект;

– креативність.

На заняттях присутні 80 учасників, викладачі та студенти різних факультетів та курсів. Атмосфера заняття висвітлена на фотографіях.


 

 10 березня  на психолого-природничому факультеті  відбувся І етап олімпіади з загальної психології.  Захід проводився на базі кафедри загальної психології та психодіагностики. В олімпіаді взяли участь 35 студентів напряму «Практична психологія» другого, третього та четвертого курсів. Відкриття розпочалося з виступу доцента кафедри загальної психології та психодіагностики Ставицької О.Г
Олімпіада проходила у два етапи. Перший етап теоретичний, який передбачав  30 питань тестів з психодіагностики, загальної психології, соціальної та вікової психології..
Другий етап – творчий. Учаснику необхідно було обрати на вибір: скласти психологічну казку або скласти кросворд по психології.
Сáме творче завдання  дало можливість студентам  розкрити свій творчий потенціал та набуті знання та вміння.

Анна Горбова


 

25-26 березня відбуласьVІІІ Міжнародна  науково-практична конференція «Психологічні основи здоров’я, освіти, науки та самореалізації особистості». В перший день на території Луцького базового медичного коледжу відбулось пленарне засідання, де виступили Цось А.В. – доктор наук із фізичного виховання та спорту, професор, перший проректор, проректор з адміністрування та розвитку СНУ; Вірна Ж.П. – доктор психологічних наук, професор, декан факультету психології СНУ; Хмелькова А.І. – директор Лцького базового медичного коледжу, викладач вищої категорії, викладач-методист. Також своє привітання висловили Зінчук О.Г., Констанкевич І.М. та ін.
Свої доповіді презентували:
Шерік Альберт Даніель – д.мат.н., професор кафедри прикладної лінгвістики, професор фізики Іллінойського державного університкту(США) – «Майбутні перспективи українських студентів».
Кочарян Олександр Суренович – д.психол.н., професор, завідувач кафедри психологічного консультування та психотерапії Харківського національного університету ім.Каразіна, директор Всеукраїнського інституту клієнтцентрової терапії, психотерапевт єдиного реєстру психотерапевтів Європи(ЕАП), офіційний викладач практика міжнародного класу, сертифікований супервізор(ППЛ) – «Психосексуальне здоров’я особистості – клієнт-центрована парадигма».
Ставицька Олена Григорівна – к.психол.н., доцент кафедри загальної психології та психодіагностики Рівненського державного гуманітарного університету – «Шляхи оптимізації підготовки практичних психологів в умовах ВНЗ.
Олянська Наталія Георгіївна – завідувачка кардіологічного відділення Волинського обласного госпіталю ветеранів війни, член комісії з питань соціальної політики та соціального захисту при Волинській ОДА – «Про необхідність системного підходу до психологічної реабілітації демобілізованих учасників АТО та їхродин.
Після обіду розпочалась робота 6 секцій, у яких виступали в ролі доповідача викладачі, професори, аспіранти та студенти.
26 березня учасники конференції мали змогу відвідати майстер-класи на території СНУ ім.Лесі Українки:
Кочарян О.С. «Робота з сексуальними абераціями в субвербальній моделі клієнт-центрованої психотерапії»
Назаревич В.В. «Процес візування малюнка  в арт-терапії».
Ставицька О.Г. «Життєва дорога» Перепроектування життєвого шляху методами піскової психотерапії.
Главінська О.Д. «Транссерфінг ефективних відносин».
Борейчук І.О. «Пошук ресурсних стратегій в роботі із фотозображеннями».
Після закінчення майстер-класів відбулося вручення сертифікатів, підведення підсумків та завершення конференції. Далі учасники конференції мали змогу здійснити екскурсію старим містом разом із Магдисюк Л.І.
В загальному можна сказати, що конференція була проведена на високому рівні, а усі учасники отримали приємні враження та новий досвід.

 

статьи о собаках