шаблоны joomla образование

Кафедра знаходиться в структурі психолого-природничого факультету і здійснює підготовку психологів за освітньо-кваліфікаційними рівнями:

       - бакалавр: термін навчання 4 роки на базі середньої освіти та 2 роки на базі освітньо-кваліфікаційного рівня „молодший спеціаліст медичних спеціальностей”.

     Кваліфікація – бакалавр психології.

    Бакалаври психології можуть працювати практичними психологами в освітньо-виховних закладах, помічниками фахівців з найму робочої сили на біржах праці та служб зайнятості населення, інспекторами з соціально-психологічної допомоги,  спеціалістами та консультантами служб „Довіри”, керівниками груп психотренінгів.

       - спеціаліст: термін навчання 1 рік на базі освітньо-кваліфікаційного рівня „бакалавр”; кваліфікації: соціальний психолог, клінічний психолог, педагогічний психолог.

      Кваліфікація – Психолог. Соціальний психолог.

     Соціальний психолог здійснює професійну діяльність у освітньо-виховній та науковій сферах, закладах охорони здоров’я, консультаційних центрах для населення і сферах відомчого спрямування (військкомати, військові частини, служби зайнятості і працевлаштування, профорієнтаційні центри, ЗАГСи, суди, служби соціального забезпечення і соціальної роботи, відділи кадрів установ і підприємств, засоби масової інформації, конфліктні і експертні комісії при міських і обласних державних адміністраціях), а також у науково-практичних установах і методкабінетах, центрах НОП.

     Кваліфікація – Психолог. Клінічний психолог.

      Випускник, який оволодів спеціальною професійною підготовкою за фаховим спрямуванням „Клінічна психологія”, здійснює дослідницьку та практичну діяльність у закладах охорони здоров’я: наркодиспансерах, онкодиспансерах, клініках соматичних та психічних захворювань, пологових будинках, реабілітаційних центрах, центрах профілактичної медицини, спецшколах-інтернатах, спеціальних дитячих закладах та ін.

Кваліфікація – Психолог. Педагогічний психолог.

Випускник підготовлений до роботи у різних закладах освіти, школах-інтернатах, соціальних закладах, дитячих кімнатах міліції, виправних установах.

       - магістр: термін навчання 1 рік на базі освітньо-кваліфікаційних рівнів „бакалавр”.

      Кваліфікація – Магістр психології. Викладач психології.

      Магістр психології може обіймати такі посади:

   - викладач психології у вищих навчальних закладах І-ІІ та ІІІ-IV рівнів акредитації;

      - молодший науковий співробітник;

      - практичний психолог.

статьи о собаках